(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Порядок нарахування додаткових балів за участь у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності

Опубліковано: 8.06.2017 23:00:31 Важливість: 3
Автор: Стипендіальна комісія

1. З 12 по 14 червня 2017 р. студенти, які претендують на додатковий бал, подають заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення, Стипендіальній комісії економічного факультету (деканат, к. 207).

2. Копія статті у фаховому виданні візується заступником декана з наукової роботи доц. Буняком В. Б.

3. При визначенні додаткових балів враховуються досягнення студента, здобуті ним впродовж поточного семестру.

4. У разі прийняття позитивного рішення Стипендіальна комісія факультету забезпечує внесення додаткового бала до рейтингового бала такого студента.

5. Максимальне значення додаткового бала за участь у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті, творчій та спортивній діяльності становить 0,5.

6. Якщо сума балів студента за участь у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті, творчій та спортивній діяльності перевищує 0,5, то його додатковий бал встановлюється рівним 0,5.