сесія (3 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Про нарахування додаткових балів за участь у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності

Опубліковано: 18.12.2017 23:12:31 Важливість: 3
Автор: Стипендіальна комісія

1. До 26 грудня 2017 р. студенти, які претендують на додаткові бали за участь у науковій, науково-технічній, громадській діяльності тощо, повинні подати заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення, Стипендіальній комісії економічного факультету (деканат, к. 207).

2. Копії статей у фахових виданнях та тез доповідей на конференціях повинні містити також титульну сторінку та зміст збірників.

3. При визначенні додаткових балів враховуються досягнення студента, здобуті ним впродовж поточного семестру.

4. У разі прийняття позитивного рішення Стипендіальна комісія факультету забезпечує внесення додаткового бала до рейтингового бала такого студента.