Науковий семінар "Індикатори оцінки соціально-економічного розвитку регіону"

Опубліковано: 13.03.2012 16:49:18 Важливість: 1
Автор: кафедра статистики
Запрошуємо вас взяти участь у роботі міжвузівського наукового семінару "Індикатори оцінки соціально-економічного розвитку регіону".

Семінар відбудеться 11 квітня 2012 року о 16.00 год. у приміщенні економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, пр. Свободи 18, ауд. 115

Науковий семінар має на меті висвітлення актуальних проблем статистики та використання статистичних методів в дослідженнях соціально-економічного розвитку регіонів.

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно до 25 березня 2012 року надіслати на електронну скриньку оргкомітету реєстраційну картку та матеріали доповіді, написані відповідно до вимог оформлення наукових публікацій, а оригінал рукопису з підписами авторів подати на кафедру статистики. Матеріали семінару будуть розміщені на веб-сайті кафедри статистики.

Контактна інформація:

79008, м. Львів, проспект Свободи, 18