чисельник (50 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

19-23 вересня 2016 року відбудеться семінар-тренінг "Успіх можна спланувати"

Опубліковано: 15.09.2016 16:03:37 Важливість: 1

Шановні студенти!

Львівський національний університет імені Івана Франка спільно із Фондом Горста Рогуша

Запрошують 19-23 вересня 2016 року на п’ятиденний інтенсивний семінар-тренінг "Успіх можна спланувати" про засади менеджменту та підприємництва на принципах сталого розвитку.

Спікер: Екгард Керайн – підприємець, досвідчений бізнес-консультант та тренер. Виконавчий директор та представник Фонду Горста Рогуша (Німеччина).

Виклад: німецькою мовою з професійним перекладом.

Метою семінару є пробудити в молодих людей бажання до самовизначення та показати їм, що потрібно вміти дивитись в майбутнє з великими перспективами успіху. Адже важливим фактором сталого підприємницького успіху є інтенсивність особистої мотивації у роботі в команді та в роботі над завданнями та труднощами.

Семінар-тренінг насичений унікальними практичними прикладами із багаторічного досвіду роботи Екгарда Керайна на керівних посадах в різних сферах, розвитку власної справи, бізнес-консалтингу та коучингу.

У фокусі: самоменеджмент, маркетинг, управління персоналом, розвиток.

Програма семінару-тренінгу передбачає такі основні блоки:
1. Вступ
2. Самоаналіз минулого життя
3. Тайм-менеджмент
4. Практичний маркетинг
5. Управління персоналом та мотивація
6. Організація ефективного підприємства

Після завершення семінару учасники отримують сертифікат та письмовий матеріал за змістом семінару.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.
Реєстрація обов"язкова за посиланням

Місце: 249 ауд.,
вул. Січових Стрільців, 14,
юридичний ф-т ЛНУ ім. І. Франка.

Запрошуємо, буде пізнавально та ефективно!

Координатори:

Ірина Сновидович (відділ сприяння працевлаштуванню)
Ірена Барилюк, Маріанна Кохан (економічний факультет),
Іванна Мищишин (факультет управління фінансами та бізнесу),
Роксолана Лемик (юридичний факультет).