Стартував проект ECO LIFE: життя у стилі еко

05.12.2018 | 23:46

У стінах Львівського національного університету імені Івана Франка 4 грудня 2018 року відбулась презентація нового проекту ECO LIFE: життя у стилі еко.

Організаторами проекту є Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада та Національна туристична організація України. Проект є освітньою платформою для розвитку еко-трендів у середовищі міста. Учасниками заходу стали студенти, представники влади та бізнесу.

Присутніми учасниками піднімалися питання проблем вирішення низького рівня еко-культури та еко-освіти у суспільстві, недостатнього розвитку еко-інфраструктури міського простору, необхідності комплексного дослідження економічного ефекту від реалізації екологічних проектів.

Наступними етапами для учасників проекту є круглі столи за тематичними напрямами, навчання (лекції, тренінги), моніторинг проблематики за напрямами та написання проектів .

З питань участі звертайтесь:
кафедра Економічної теорії Наталія Ільків 0973405385
кафедра Маркетингу Ірина Гнилякевич-Проць 0676721218