Студенти економічного факультету Ольга Бура та Ірина Добровольська – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

25.03.2018 | 20:32

22 березня 2018 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності “Управління фінансово-економічною безпекою”. На конкурс надійшло більше 60 студентських наукових робіт з різних вищих навчальних закладів України. Авторитетне журі відібрало 21 студентську роботу, а їх авторів було запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки студентів 4-го курсу спеціальності “Фінанси і кредит” економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Бурої Ольги Володимирівни та Добровольської Ірини Ігорівни і нагородила їх дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу “Вплив кредитних відносин на тінізацію економіки України”.

Вітаємо Ольгу та Ірину, а також їх наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук Підхомного Олега Михайловича із здобутою перемогою та бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.