Тетяна Подоляк – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Опубліковано: 7.04.2016 13:50:30 Важливість: 1
Автор: Деканат
Студентка економічного факультету Тетяна Подоляк – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

30 березня 2016 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Менеджмент”. На конкурс надійшло більше 220 студентських наукових робіт з 87 вищих навчальних закладів України. Усі роботи було поділено на 6 секцій. Авторитетна галузева конкурсна комісія відібрала 56 студентських робіт, авторів яких було запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

За високий рівень фахової підготовки конкурсна комісія у секції “Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті” визнала переможцем Подоляк Тетяну Ігорівну – студентку освітнього ступеня “магістр” спеціальності “Менеджмент” економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. За наукову роботу “Електронний уряд як інструмент реалізації організаційних змін” конкурсантку нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Тетяну і її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Горинь Марту Орестівну із здобутою перемогою та бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.