чисельниксесія (26 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Студент економічного факультету - переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

Опубліковано: 24.04.2015 18:21:43 Важливість: 1
Журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальністі «Гроші, фінанси і кредит» відзначило дипломом І-го ступеня Овчара Ореста Андрійовича - студента-фінансиста освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

22-24 квітня 2015 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за спеціальністю «Гроші, фінанси і кредит».

На Конкурс надійшло понад 150 студентських наукових робіт з 82 вищих навчальних закладів України. Під час заочного етапу рецензування цих робіт галузевою конкурсною комісією претендентами на перемогу визначено авторів 40 робіт з 31 вищого навчального закладу України, яких було запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

За високий рівень фахової підготовки журі визнало переможцем і відзначило дипломом І-го ступеня Овчара Ореста Андрійовича - студента освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вітаємо Ореста і його наукового керівника - доцента кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Підхомного Олега Михайловича із здобутою перемогою і бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.