Студент економічного факультету – срібний призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

Опубліковано: 30.04.2015 19:24:29 Важливість: 1

24 квітня 2015 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», який проходив у стінах Шевченкового університету з 21 по 24 квітня.

Цього року у фінальному етапі Олімпіади змагалось більше 70 учасників, що є представниками 49 вищих навчальних закладів України з 18 областей та міста Києва.

Олімпіада проводилася у два тури, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За результатами Олімпіади одним із переможців став студент 4-го курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Остап Саловський, який посів друге місце та був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Остапа і бажаємо йому нових наукових здобутків!