Наукові здобутки студентів-фінансистів!

Опубліковано: 8.04.2015 17:50:35 Важливість: 1
Журі Всеукраїнських олімпіад визнало переможцями та відзначило високий рівень фахової підготовки студентів-фінансистів економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

На базі двох відомих вищих навчальних закладів України 1-3 квітня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Фінанси і кредит» (Тернопільський національний економічний університет) та навчальної дисципліни «Податкова система України» (Національний університет державної податкової служби України).

Учасниками цих наукових змагань були понад 100 студентів-переможців І етапу олімпіад, які проходять у вищих начальних закладах ІІІ-IV рівня акредитації. За результатами оцінювання тестів та практичних розрахункових завдань журі визнало переможцями та відзначило високий рівень фахової підготовки студентів-фінансистів економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка:

Понайду Ірину Степанівну – студентку четвертого курсу, яка виборола призове місце на олімпіаді зі спеціальності «Фінанси і кредит» і нагороджена дипломом ІІІ ступеня;

Овчара Ореста Андрійовича – студента освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” відзначено дипломом за оригінальний виклад матеріалу з навчальної дисципліни «Податкова система України»;

Гуцул Анну Анатоліївну – студентку четвертого курсу відзначено дипломом за креативний підхід в тлумаченні теоретичних положень з навчальної дисципліни «Податкова система України».

Вітаємо наших студентів із здобутою перемогою і бажаємо їм подальшого професійного зростання та нових досягнень у науковій роботі!