чисельник (38 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Олена Хемій - срібний призер Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної кібернетики!

Опубліковано: 30.04.2015 18:55:37 Важливість: 1
Студентка четвертого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Олена Хемій стала срібним призером Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика»!

З 21 по 23 квітня 2015 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Економічна кібернетика», у якій взяли участь 68 студентів з 33 вищих навчальних закладів 22 областей України.

За рішенням журі студентка четвертого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Хемій отримала диплом ІІ ступеня і стала срібним призером цієї олімпіади.

Це вже другий успішний виступ Олени на всеукраїнських наукових змаганнях серед студентів цього року. 19 березня 2015 року Олена Хемій представляла Львівський національний університет імені Івана Франка на підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці», який відбувся на базі економічного факультету Запорізького національного університету (ЗНУ).

Метою конкурсу є розвиток науки та вирішення практичних завдань, що виникають в економіці підприємств, регіонів, країни та світу; сприяння професійному зростанню фахівців, діяльність яких буде пов’язана із системною аналітикою в різних галузях економіки, зокрема - прогнозування економічних процесів, підготовки, обґрунтування та прийняття рішень, що неможливо без застосування сучасних математичних методів та моделей.

Із 94 наукових робіт, які були надіслані на конкурс, було відібрано 24 найкращих дослідження. Автори цих робіт – представники 21 ВНЗ Запоріжжя, Києва, Одеси, Черкас, Львова, Луцька, Харкова, Донецька, Тернополя тощо. Вони були запрошені до ЗНУ для захисту своїх робіт, визначення та нагородження переможців конкурсу.

За результатами конкурсу Олена Хемій отримала грамоту за високий рівень теоретичного обґрунтування дослідження в науковій роботі «Моделювання оцінки рівня взаємодії елементів соціально-економічної системи», яку вона виконала під керівництвом завідувача кафедри економічної кібернетики, д.е.н., професора Вовка Володимира Михайловича.

Вітаємо Олену Хемій з перемогою та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!