Економічний науковий клуб

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (ЕНК) діє на факультеті з 2010 року.

Наше покликання – сприяти студентам та молодим науковцям в саморозвитку та реалізації як успішних економістів. Клуб організовує міжнародні наукові конференції, круглі столи та просто цікаві заходи, реалізує економічні та екологічні проекти, допомагає студентам з навчально-методичною літературою та у виконанні науково-дослідних проектів і індивідуальних завдань, випускає факультетський журнал, сприяє в проходженні практики та стажувань,  отриманні додаткового заробітку, працевлаштуванню студентської молоді та отриманню додаткових балів до стипендії.

Економічний науковий клуб має налагоджені  зв’язки з українськими та іноземними студентськими і науковими товариствами вищих навчальних закладів, а також з низкою провідних вітчизняних та міжнародних компаній.

Економічний науковий клуб у відповідності  до статті 41 Закону України “Про вищу освіту” є …частиною системи громадського самоврядування відповідних вищих навчальних закладів… та діє на підставі Положення “Про Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка”.

Економічний науковий клуб – не лише колектив, це команда всебічно розвинених, активних студентів та молодих викладачів, врешті-решт, просто друзів , які своїми ідеями, ініціативами та зусиллями заохочує студентів до розвитку, допомагає в реалізації свого потенціалу та різноманітних проектів, змінюють майбутнє факультету, вітчизняної науки і економіки на краще.

Команда

Ваврін Максим Ростиславович

кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Голова правління ЕНК, Голова ради НТСАМВ Університету

Путівник першокурсника-економіста ‘ 2017

01.09.2017 | 10:00

Шановні першокурсники!
Сьогодні ми хочемо представити Вам наше творіння – “Путівник першокурсника-економіста-2017” –, яке покликане допомогти Вам розібратись з маленькими труднощами і відповісти на найпоширеніші запитання, які у Вас виникають. Електронну версію цього путівника Ви можете переглянути за цим посиланням.
Сподіваємось, що це видання буде для Вас корисним та інформативним на перших кілометрах Вашого нового цікавого університетського життя!
З початком навчального року, нехай він буде для всіх легким та приємним!
З повагою,
Голова Правління ЕНК
доц., к.е.н Ваврін Максим Ростиславович

Читати »