Економічний науковий клуб

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (ЕНК) діє на факультеті з 2010 року.

Наше покликання – сприяти студентам та молодим науковцям в саморозвитку та реалізації як успішних економістів. Клуб організовує міжнародні наукові конференції, круглі столи та просто цікаві заходи, реалізує економічні та екологічні проекти, допомагає студентам з навчально-методичною літературою та у виконанні науково-дослідних проектів і індивідуальних завдань, випускає факультетський журнал, сприяє в проходженні практики та стажувань,  отриманні додаткового заробітку, працевлаштуванню студентської молоді та отриманню додаткових балів до стипендії.

Економічний науковий клуб має налагоджені  зв’язки з українськими та іноземними студентськими і науковими товариствами вищих навчальних закладів, а також з низкою провідних вітчизняних та міжнародних компаній.

Економічний науковий клуб у відповідності  до статті 41 Закону України “Про вищу освіту” є …частиною системи громадського самоврядування відповідних вищих навчальних закладів… та діє на підставі Положення “Про Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка”.

Економічний науковий клуб – не лише колектив, це команда всебічно розвинених, активних студентів та молодих викладачів, врешті-решт, просто друзів , які своїми ідеями, ініціативами та зусиллями заохочує студентів до розвитку, допомагає в реалізації свого потенціалу та різноманітних проектів, змінюють майбутнє факультету, вітчизняної науки і економіки на краще.

Команда

Ваврін Максим Ростиславович

кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Голова правління ЕНК, Голова ради НТСАМВ Університету

Запрошення до участі в Урочистій Академії, присвяченій 50-ти річному ювілею катедри інформаційних систем у менеджменті

27.09.2019 | 16:00

1 вересня 2019 року виповнилось 50 років з дня створення кафедри інформаційних систем у менеджменті (в 1969 – 1988 рр. мала назву механізованої обробки економічної інформації, 1989 – 1996 рр. – економічної інформатики і АСУ) економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Маємо честь запросити студентів, випускників, працівників кафедри попередніх років, колег з факультету, викладачів інших навчальних закладів, працівників підприємств, установ та організацій, які співпрацювали з кафедрою, до участі в Урочистій Академії, присвяченій цьому знаменному ювілеєві, що відбудеться 18 жовтня...

Читати »

17-18 травня 2019 р. ХXVI-та Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених “Актуальні проблеми функціонування господарської системи України”

26.04.2019 | 15:59

Запрошуємо молодих науковців узяти участь у роботі секцій:
– банківського та страхового бізнесу;
– економіки України;
– економічної теорії та бізнес-економіки;
– інформаційних систем у менеджменті;
– кібернетики та математичних методів в економіці;
– маркетингу;
– менеджменту;
– міжнародної економіки;
– обліку, оподаткування та аудиту;
– підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;
– статистики;
– фінансів, грошового обігу та кредиту.
Для участі у конференції необхідно:
1) до 23:59 год 12 травня 2019 p. використовуючи Google-акаунт або створивши новий акаунт увійти (код доступу:...

Читати »

Путівник першокурсника-економіста ‘ 2017

01.09.2017 | 10:00

Шановні першокурсники!
Сьогодні ми хочемо представити Вам наше творіння – “Путівник першокурсника-економіста-2017” –, яке покликане допомогти Вам розібратись з маленькими труднощами і відповісти на найпоширеніші запитання, які у Вас виникають. Електронну версію цього путівника Ви можете переглянути за цим посиланням.
Сподіваємось, що це видання буде для Вас корисним та інформативним на перших кілометрах Вашого нового цікавого університетського життя!
З початком навчального року, нехай він буде для всіх легким та приємним!
З повагою,
Голова Правління ЕНК
доц., к.е.н Ваврін Максим Ростиславович

Читати »