Кафедра банківського і страхового бізнесу

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Новини

Вступ 2022

Кафедра банківського і страхового бізнесу створена на підставі рішення Вченої ради університету у червні 2000 року.

29 грудня 2000 року в актовій залі економічного факультету урочисто була проведена презентація кафедри.

Завідувачем кафедри є доктор економічних наук, професор Реверчук Сергій Корнійович.

З 2011 р. проводиться набір студентів на спеціальність “Банківська справа” для отримання освітнього ступеня “магістра” денної та заочної форм навчання.

Протягом своєї діяльності кафедра проводить активну наукову та навчально-методичну роботу. Кафедра забезпечує наукове керівництво аспірантами і здобувачами. Серед наукових праць опубліковано більше 30 монографій і науково-публіцистичних видань. Працівниками кафедри за 10 років видано більше 300 наукових статей і тез доповідей на міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях. У доробку кафедри 7 підручників. Усі дисципліни, що читають викладачі кафедри, забезпечені силабусами, робочими програмами, планами семінарських занять і методичними рекомендаціями до їх вивчення.

Крім цього, силами кафедри підготована ціла низка художньо-публіцистичних видань: “Еліта економічної науки міста Лева: 2001” (2001), “Мої вчителі” (2003), “Цвіт стиглого коріння” (2004), “Грані економічної свободи…” (2005), “Еліта економічної науки міста Лева” (2007) та інші.

Вагоме місце у діяльності кафедри посідає виховна робота. Усі студенти спеціальності “Банківська справа” залучаються до святкування Дня Кафедри, яке проводиться щорічно 27 грудня. Кожного року кафедра видає свої рекламно-інформаційні видання, до написання яких залучає студентів усіх курсів.

За ініціативою кафедри створено дві громадські організації: “Асоціація вчених “Економічна еліта Львова” та “Молода економічна еліта Львова”.

Cтворено філію кафедри банківського і страхового бізнесу в ПАТ “Кредобанк”. Налагоджено співпрацю з АТ АКБ “Львів”.

Кафедра підтримує тісні зв’язки з Українським вільним університетом (місто Мюнхен, Німеччина), Лодзьким університетом (м. Лодзь, Польща), Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (м. Вюрцбург, Німеччина), Вебстер Університетом (США), банками та страховими компаніями Львівщини.

 

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладНауковий семінар на тему «Структурні зміни у секторі інформації та комунікації країн ЄС: досвід для України»

08.12.2022 | 21:45

У рамках міжнародного освітнього проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів» Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца (Німеччина) за програмою DAAD «Україна цифрова: забезпечення успіхів у навчанні під час кризи» 13 грудня 2022 р. (вівторок) о 18 год. 30 хв. (київський час) у Технічному університеті м. Хемніца (Німеччина) відбудеться дослідницький семінар професора кафедри економіки України ЛНУ ім. Івана Франка Маріанни Кічурчак на тему «Структурні зміни у секторі інформації та комунікації країн ЄС: досвід для України».
На науковому семінарі буде...

Читати »

Гостьова лекція для студентів спеціальності “Соціальне забезпечення”

07.12.2022 | 11:40

5 грудня відбулася гостьова лекція професора департаменту Бізнес-адміністрування університету Карлоса в Мадриді, доцента кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”, співзасновника та консультанта з питань маркетингу та управління персоналом “Kalynets Art Dentistry” Калинець Катерини. Студенти спеціальності Соціальне забезпечення дізналися як створити портрет цільової аудиторії, яким є вплив емоцій на сприйняття інформації та дискутували про роль мемів у соціальних комунікаціях.

Читати »

Кафедра статистики економічного факультету Львівського університету відзначає професійне свято – День працівників статистики України (5 грудня) новими навчальними і науковими виданнями 2022 року

04.12.2022 | 22:18

Економічна аналітика в бізнесі : навч. посібник / [О.С. Гринькевич, С.О.Матковський, А.В. Сидорова та ін.]; за ред. О.С. Гринькевич, С.О. Матковського, А.В. Сидорової, Н.С. Струк. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 480 с.
Economic analytics in business: textbook  / [O.S. Hrynkevych, S.O. Matkovsʹkyy A.V. Sydorova et al.]; Edited by O.S. Hrynkevych, S.O. Matkovsʹkyy, A.V. Sydorova, N.S. Struk. – Lviv: Ivan Franko National University of Lviv, 2022. – 480 p.

Посібник містить теоретичні, методологічні і практичні матеріали для економічної аналітики і прийняття рішень у бізнесі. Наведено приклади вивчення бізнес-середовища...

Читати »

Доцент Олександра Кривень провела тренінг з персональних фінансів

30.11.2022 | 14:15

22 листопада доцент кафедри економіки України Олександра Кривень провела тренінг на тему “Фінансова грамотність. З грошами на “ти”. Сімейний бюджет” в рамках курсу для жінок “Я можу!”
Тренінг організував Центр “Жіночі перспективи” в рамках проєкту “Гендер для демократії: посилення гендерної справедливості в Грузії, Україні та Данії» за фінансової підтримки KVINFO.

Читати »

28 листопада 2022 року о 10.10 год відбувся вебінар із представниками компанії PwC, які поділилися досвідом використання інструментів BI (Business Inteligence) для прийняття рішень

28.11.2022 | 21:24

28 листопада 2022 р. у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової  компанії PwC відбувся вебінар за участі представників компанії PwC та слухачів курсу “Комп’ютерні засоби аналізу даних” (автор курсу: доц. Панчишин Тарас Володимирович), студентів бакалаврських освітніх програм «Економічна аналітика і бізнес-статистика», «Економіка та правове регулюванні в бізнесі» та
Тім лідерка команди Data Analytics Марта Боднар поділилася практичними навиками та досвідом використання інструментарію Power BI Desktop у декількох проектах компанії. Зокрема, розповіла про проблеми пов’язані із створенням моделей...

Читати »