Кафедра банківського і страхового бізнесу

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Новини

Вступ 2022

Кафедра банківського і страхового бізнесу створена на підставі рішення Вченої ради університету у червні 2000 року.

29 грудня 2000 року в актовій залі економічного факультету урочисто була проведена презентація кафедри.

Завідувачем кафедри є доктор економічних наук, професор Реверчук Сергій Корнійович.

З 2011 р. проводиться набір студентів на спеціальність “Банківська справа” для отримання освітнього ступеня “магістра” денної та заочної форм навчання.

Протягом своєї діяльності кафедра проводить активну наукову та навчально-методичну роботу. Кафедра забезпечує наукове керівництво аспірантами і здобувачами. Серед наукових праць опубліковано більше 30 монографій і науково-публіцистичних видань. Працівниками кафедри за 10 років видано більше 300 наукових статей і тез доповідей на міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях. У доробку кафедри 7 підручників. Усі дисципліни, що читають викладачі кафедри, забезпечені силабусами, робочими програмами, планами семінарських занять і методичними рекомендаціями до їх вивчення.

Крім цього, силами кафедри підготована ціла низка художньо-публіцистичних видань: “Еліта економічної науки міста Лева: 2001” (2001), “Мої вчителі” (2003), “Цвіт стиглого коріння” (2004), “Грані економічної свободи…” (2005), “Еліта економічної науки міста Лева” (2007) та інші.

Вагоме місце у діяльності кафедри посідає виховна робота. Усі студенти спеціальності “Банківська справа” залучаються до святкування Дня Кафедри, яке проводиться щорічно 27 грудня. Кожного року кафедра видає свої рекламно-інформаційні видання, до написання яких залучає студентів усіх курсів.

За ініціативою кафедри створено дві громадські організації: “Асоціація вчених “Економічна еліта Львова” та “Молода економічна еліта Львова”.

Cтворено філію кафедри банківського і страхового бізнесу в ПАТ “Кредобанк”. Налагоджено співпрацю з АТ АКБ “Львів”.

Кафедра підтримує тісні зв’язки з Українським вільним університетом (місто Мюнхен, Німеччина), Лодзьким університетом (м. Лодзь, Польща), Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (м. Вюрцбург, Німеччина), Вебстер Університетом (США), банками та страховими компаніями Львівщини.

 

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розклад



Про гостьову лекцію «Цифрова трансформація в бухгалтерському обліку: переваги та виклики» для студентів кафедри обліку і аудиту

25.04.2024 | 18:08

24.04.2024 р. у рамках співпраці економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка і міжнародної консалтингової компанії Pw відбулась гостьова лекція «Цифрова трансформація в бухгалтерському обліку: переваги та виклики» для студентів кафедри обліку і аудиту бакалаврських освітніх програм «Діджитал облік, бізнес-консалтинг і аудит» та «Облік, аналіз і оподаткування в бізнесі»🤩👍💪
Заняття відбулося в рамках курсів «Бізнес-консалтинг» і «Бухгалтерський облік в прикладних програмних продуктах» у інтерактивному форматі з обговоренням кейсів з реальної практики PwC та з демонстрацією можливостей практичного використання у роботі бухгалтера...

Читати »

Міжнародна співпраця і професійний розвиток викладачів кафедри маркетингу

24.04.2024 | 21:06

Доцент кафедри маркетингу Врублевська О. В. взяла участь у піврічному курсі професійного розвитку для викладачів закладів вищої освіти «Освіта для сталого розвиту (ОСР) у вищій освіті» («Education for Sustainable Development (ESD) in Higher Education»), що реалізовувався в рамках Програми Балтійського Університету (Baltic University Program – BUP) з 11.09.2023 р. по 19.03.2024 р. Успішне опанування програми курсу в обсязі 5 кредитів ЄКТС (133 год.) підтверджено сертифікатом Центру навчання впродовж життя Університету «Академія Обу», Фінляндія.
Організатор курсу − BUP Finland, що є Асоційованим секретаріатом і...

Читати »

На економічному факультеті відбулася студентська сесія бізнес-гри “U-Team”

24.04.2024 | 20:57

Студенти, що вивчають ДВВС “Економіка і бізнес-планування”, викладання якої забезпечує доц. Олександра Кривень, мали можливість зіграти в бізнес-гру “U-team” з її ведучою – бізнес-тренеркою Ларисою Барановою.
Про що гра? Про командну взаємодію та комунікацію, про шлях команди від звичайної до унікальної.
Було приємно спостерігати за тим, як поліпшується комунікація учасників команд, як вони приймають рішення, як піднімається на новий рівень командна взаємодія… а ще вони легко вчаться, виконуючи завдання.
Результатами гри і учасники, і ведуча залишились задоволені, кожен має свої усвідомлення. «Прокачувати»...

Читати »

Управління безпекою бізнесу: студенти магістерської програми з менеджменту організацій реалізовують освітній міні-проєкт з аналітичною системою YouControl

22.04.2024 | 22:58

Впродовж березня-квітня студенти магістерськоїосвітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» працювали над комплексним практичним завданням з управління безпекою бізнесу в процесі укладення договорів з використанням аналітичної онлайн-системи YouControl в межах курсів «Економічна безпека та антикризове управління» та «Договірний менеджмент» (викладач – доц. Маріанна Кохан).

Адже платформа YouControl пропонує якісні сервіси для бізнесу на основі відкритих даних з бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Компанія вже третій рік поспіль співпрацює з Львівським університетом в контексті набуття студентами практичних  цифрових навичок моніторингу та...

Читати »

Стартап-екосистема Львова наживо: студенти ДВВС «Startup-менеджмент» відвідали центри розвитку стартап-підприємництва

22.04.2024 | 22:43

Впродовж березня-квітня відбувся ряд практично-професійних екскурсій, у рамках яких студенти Львівського університету у рамках вивчення ДВВС «Startup-менеджмент»(викладач – доц. Маріанна Кохан) ознайомилися з можливостями та роботою центрів підтримки стартап-підприємництва.
Зокрема, студенти завітали до Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради, Бізнес-інноваційного центру Tech Startup School та у бізнес-інкубатор Startup Depot. Також студенти більше дізналися про активності Наукового парку «Підприємництво та інновації» Львівського університету.

Метою зустрічей було на місці ознайомитися з проєктами та можливостями підтримки різних аспектів стартап-підприємництва: технологічного,  організаційного, соціального, фінансового.
Читати »