Ваврін Максим Ростиславович

Посада: доцент кафедри економіки підприємства

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Телефони (робочі): (032) 239-40-25, (032) 239-41-78

Електронна пошта: mvavrin@econom.lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Academia.edu: lnulviv.academia.edu

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Профіль у LinkedIn: www.linkedin.com

Наукові інтереси

Економічна безпека держави, теорія економічних ігор, стратегічне планування, сучасні форми ведення бізнесу, характеристики товарів та послуг, біржова діяльність та біржові ігри.

Курси

Публікації

1. Ваврін М. Вплив дефіциту державного бюджету 2013 року на економічну без¬пеку України / М. Ваврін // Вісник Львівського університету. Серія економічна. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – Випуск 49. – С. 200-203 (0,40 д. а.).
2. Ваврін М. Економічна безпека України: кластеризація регіонів / М. Ваврін // Вісник Дніпропетровського університету(Серія Економіка). – Дніпропетровськ, 2014. – № 10/1. – Т. 22, Вип. 8 (4). – С. 41–46. (0,41 д. а.).
3. Ваврін М. Інструментарій фіскального регулювання економічної безпеки в умовах ринкової трансформації господарської системи України / М. Ваврін // Вісник Львівського університету. Серія економічна. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – Випуск 51. – С. 478-486 (0,63 д. а.).

Біографія

Доцент. Закінчив з відзнакою бакалаврат економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю економіка підприємства (2009) та магістратуру економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю економіка підприємства (2010). Закінчив факультету міжнародного права та бізнесу Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка (2012).

З 2010 по 2013 рік – аспірант кафедри економіки підприємства економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю 08.00.03 – “Економіка та управління національним господарством”. У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Фіскальне регулювання економічної безпеки України” та отримав науковий ступінь кандидат економічних наук (доктор філософії з економіки).

З вересня 2011 року по червень 2016 року – асистент кафедри, а з липня 2016 року – доцент кафедри економіки підприємства економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2012-2015 рр. стажувався у Bloomberg Institute (Bloomberg L.P.) на посаді амбасадора. У 2016 році стажувався на факультеті права, адміністрації та економії Вроцлавського університету (Республіка Польща).

З 2010 р. і дотепер – Голова правління Економічного наукового клубу студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

З 2013 р. і дотепер – керівник гуртка “Основи економіки” КЗ Львівської обласної ради  “Мала академія наук учнівської молоді”.

З вересня 2016 року – член Виконавчого комітету Центральної та Південно-Східної Європейської мережі університетів, які готують докторів філософії з Економіки та бізнесу

З жовтня 2016 року – Голова ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка

З листопада 2016 року – член Науково-технічної ради Львівського національного університету імені Івана Франка

З серпня 2019 року – член Галузевої експертної ради з галузі знань 07 “Управління та адміністрування” Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Під керівництвом Максима Ростиславовича у 2015 році троє учнів (І-ше, ІІ-ге та ІІІ- тє місце), у 2016 році один учень (ІІІ-тє місце) та у 2019 році один учень (ІІІ-тє місце) зайняли призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в місті Києві.

У 2016 році отримав сертифікат Bloomberg Institute (Bloomberg L.P.) за програмою ”Bloomberg Market Concepts”.

Автор  більше 40 публікацій по тематиці економічної безпеки України. Тема докторської дисертаційної роботи: “Механізми державного регулювання економічної безпеки України”

 

Нагороди

У 2008 році нагороджений Почесною грамотою Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка за відмінне навчання, успіхи у студентській науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету.

У 2011 році нагороджений Почесною грамотою Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка з нагоди відзначення 350-річчя від часу заснування Університету за відмінне навчання, успіхи у студентській науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету.

У 2013 році нагороджений Медаллю за перше місце у командному змаганні “Bloomberg Ambassador Program” Bloomberg Institute.  У 2013 р – Нагорода у номінації “Boss” (Best ambassador of the year) Bloomberg Institute.

У 2013 році – нагорода Львівської обласної державної  адміністрації та Львівської обласної ради за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому  розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців  Львівщини в Україні та світі.

У 2015 році нагороджений Грамотою за третє місце у командному змаганні “Bloomberg Ambassador Program” Bloomberg Institute.

У 2015 та 2016 роках був відзначений Подякою Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за підготовку переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з фінансів, грошового обігу і кредиту, мікроекономіки і макроекономіки та економічної теорії у 2014-2015 навчальному році та за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з мікроекономіки і макроекономіки у 2015-2016 навчальному році.

У 2015 році нагороджений Почесною грамотою Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково-педагогічній роботі.

Розклад