13 грудня 2021 року для студентів другого (магістерського) рівня освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбулася онлайн-лекція з співзасновником Компанії «Digital Agency Panem», роботодавцем Тарасом Василишином на тему «Напрями інтернет-маркетингу»

14.12.2021 | 12:30

13 грудня 2021 року для студентів другого (магістерського) рівня спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у рамках співпраці кафедри економіки підприємства ЛНУ імені Івана Франка зі стейкхолдерами та поглиблення прикладних компетентностей студентів відбулася онлайн-лекція на тему «Напрями інтернет-маркетингу» з навчальної дисципліни «Інтелектуальний бізнес та електронна комерція » (лектор доц. Червона О.Ю. ).

Лекцію проводив співзасновник Компанії «Digital Agency Panem» Тарас Василишин. Студенти прослухали цікаву та інформативну лекцію, взяли участь в обговоренні перспектив просування бізнесу онлайн та особливостей роботи в електронній комерції на сучасному етапі.

Дякуємо Тарасу Василишину за цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю.