ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам 2, 3, 4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури економічного факультету за результатами досягнень у І семестрі 2022-2023 н.р.

14.12.2022 | 10:56

Шановні студенти!

Просимо ознайомитись із інформацією про ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам 2, 3, 4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури бюджетної форми навчання економічного факультету за результатами досягнень у І семестрі 2022-2023 н.р.

Зверніть увагу на те, що:
1. Максимальне значення додаткових балів становить – 10 балів.
2. Максимальне значення додаткових балів за участь у спортивній діяльності становить – 10 балів.
3. Максимальне значення додаткових балів за участь у громадському житті – 6 балів.

Якщо сумарний додатковий бал студента перевищує вказані обмеження, то йому буде нараховано ЛИШЕ максимальний бал!

У разі виникнення питань щодо кількості нарахованих балів просимо звертатися до заступника декана Артим-Дрогомирецької З.Б. на корпоративну скриньку zoriana.artym-drohomyretska@lnu.edu.ua