Доцент кафедри маркетингу Врублевська О.В. взяла участь у проведенні ІІ Зимової школи для науково-педагогічних працівників «Науково-педагогічні працівники: особистісний розвиток, лідерство. Спеціальна тема: Дуальна освіта»

14.02.2022 | 20:41

У рамках ІІ Зимової школи, яка відбулася у смт. Славське 4-6 лютого 2022 року, у процесі взаємного навчання викладачі з різних регіонів України обговорювали такі питання:

• яким має бути сучасний викладач;
  • роль лідера і команди в освіті;
  • що таке Skills сучасного викладача;
  • психічне здоров’я особистості;
  • креативне мислення – як вийти з рамки та генерувати ідеї;
  • можливості залучення учених до інфраструктурної підтримки участі України в програмі з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”.

З вітальним словом ІІ Зимову школу відкрив президент Міжнародного благодійного фонду “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”, професор Варшавського університету Фініков Тарас Володимирович.

Окремий день навчання був присвячений темі «Дуальна освіта», яку представили тренери Юрій Михайлович Рашкевич, доктор технічних наук, член Національного агентства кваліфікацій, професор Національного університету «Львівська політехніка», Олена Василівна Врублевська, доцент кафедри маркетингу Львівського національного університету імені Івана Франка, і Олексій Дмитрович Пристая, кандидат технічних наук, завідувач кафедрою інженерії, технологій та професійної освіти Мукачівського державного університету, координатор дуальної освіти в МДУ.

ІІ Зимову школу організувала і провела Всеукраїнська громадська організація «Інноваційний університет», що об’єднує навколо себе найбільш активних освітян і науковців України, які є лідерами змін у вищій освіті України.