Економічний факультет Львівського університету посів почесне 4 місце в Україні у рейтингу Forbes за напрямом «Економіка»

18.04.2021 | 23:08

У своєму квітневому номері за 2021 рік авторитетний журнал Forbes опублікував список 100 найкращих факультетів України. До нього увійшли по 10 найкращих факультетів у кожному з 10 популярних напрямів.

Приємно відзначити, що почесне 4 місце у цьому рейтингу за напрямом «Економіка» посів економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зауважимо, що загальна оцінка в рейтингу була сформована на підставі чотирьох складових – середнього балу зовнішнього незалежного оцінювання, рейтингу закладу вищої освіти, рівня розвитку інфраструктури та експертної оцінки факультету.