Міжнародна учнівська науково-практична конференція «УКРАЇНІ ОЧИМА МОЛОДИХ»

01.06.2022 | 16:27
31 травня викладачі кафедри маркетингу – доцент Гнилякевич-Проць І.З. та доцент Кушнір Т.М. та доцент кафедри економічної теорії Кудин С.І. виступили керівниками секції «Актуальні тренди розвитку підприємництва в Україні» у межах роботи Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «УКРАЇНІ ОЧИМА МОЛОДИХ», що відбулась за сприяння Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки ЛОДА, Національного центру «Мала академія наук», КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» та Львівського національного університету імені Івана Франка.
В межах роботи секції відбулось жваве обговорення та гостра полеміка з приводу з’ясування проблем та перспектив розвитку підприємництва В Україні в регіональному та галузевому аспектах. Конференція змогла об’єднати учасників з різних куточків України – Київщини, Львівщини, Полтавщини, Одещини, Дніпропетровщини.
Бажаємо учасникам Конференції мирного неба, успіхів та наступних вагомих здобутків на освітній та науковій стежці.