На економічному факультеті університету підготовлено першого доктора філософії

21.04.2021 | 15:52

26 січня 2021 року на економічному факультеті Університету відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”. Першим науковцеві, якому одноголосним рішенням спеціалізованої вченої ради було присуджено ступінь доктора філософії став випускник аспірантури кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Овчар Орест Андрійович. Під науковим керівництвом професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук Демчишака Назара Богдановича Орест Овчар успішно підготував дисертацію “Формування фінансових ресурсів суб’єктів господарювання у відкритій економіці України”. 19 квітня 2021 р. рішення спецради було затверджено МОН України.

Щиро вітаємо Ореста Овчара і його наукового керівника професора Назара Демчишака та бажаємо подальших наукових звершень!