На економічному факультеті відбувся дистанційний науковий семінар “Фінанси України за умов військової агресії та активізації тероризму”

29.04.2022 | 20:48

29 квітня 2022 року кафедра фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка організувала на онлайн платформі Zoom науковий семінар “Фінанси України за умов військової агресії та активізації тероризму”.

Під час цього наукового заходу прозвучали доповіді на актуальну тематику:

• “Фінансова підтримка бізнесу під час війни в Україні” (Веремчук Уляна)
  • “Принципи функціонування банківської системи України в умовах війни” (Кузін Галина)
  • “Як уряд фінансує видатки та як працює бюджет воєнного часу?” (Мележнікова Соломія)
  • “Митні процедури забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України в умовах війни (на прикладі митного складу)” (Матвіїшин Марія-Марта)
  • “Інструменти митного регулювання ввезення гуманітарної допомоги в Україну” (Шенгофер Ірина)
  • “Вплив санкцій на економіку країни-агресора: коли та як подіють” (Кошель Христина)
  • “Аналіз санкцій, запроваджених міжнародною спільнотою проти країни-агресора” (Дещиця Марта)
  • “Чому 5 пакет санкцій не працює?” (Кріль Тарас)

Щиро дякуємо учасникам семінару за цікаві виступи та жваву дискусію!