Практичний вебінар для слухачів курсу Google Analytics з Анною Бойко (11 листопада 2021 року о 11.50 год)

09.11.2021 | 18:36

11 листопада 2021 року о 11.50 год  у он-лайн форматі і за сприяння кафедри статистики відбудеться
Google Analytics – практичний вебінар з Анною Бойко співзасновницею компанії Zefirity.

Практичний вебінар від Анни Бойко співзасновниці компанії Zefirity.

Мета практичного вебінару – ознайомити студентів як Google Analytics допомагає SEO-спеціалістам у оптимізації вебресурсів чи додатків. На прикладі практичних кейсів Анна Бойко, що входить у ТОП-100 SEO-спеціалісток України розповість, як сервіси Google допомагають власнику веб-сайту досягнути топових позицій, збільшити видимість веб-ресурсу за ключовими словами, збільшити трафік та конверсії.

Для отримання доступу до події та практичних завдань зареєструйтеся в Google Forms за посиланням .