Про лекцію для студентів 3 курсу спеціальності “Облік і оподаткування” від представників компанії PwC

12.03.2021 | 13:20

11 березня 2021 року відбулась гостьова лекція на тему “Фінансова звітність” від представника PwC п. Олега Чагарина для студентів 3 курсу спеціальності “Облік та оподаткування” в межах навчального курсу “Звітність”(лектор-доц. Юрченко О.Б.). Презентація уточнила для студентів основні показники та механізми складання балансу, звіту про прибутки та збитки і звіту про рух грошових коштів на прикладі провідних компаній світу. PwC є представником великої четвірки аудиторських компаній в Україні, офіс SDC компанії у Львові був відкритий у 2018 році, співпраця компанії PwC з кафедрою обліку і аудиту ЛНУ імені Івана Франка є постійною та плідною, що засвідчує частка випускників, які стажуються або працюють у компанії PwC.