Про спеціальні умови для отримання СІМА Сертифікату з «Бухгалтерського обліку у бізнесі» для студентів спеціальності “Облік і оподаткування”

26.10.2021 | 20:20

Шановні студенти спеціальності «Облік і оподаткування»! Кафедра обліку і аудиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка повідомляє про спеціальні умови для Вас отримання СІМА Сертифікату з «Бухгалтерського обліку у бізнесі» (СІМА Certificate in Business Accounting) у 2021 році, відповідно до умов підписаного кафедрою Меморандуму з СІМА.
З вимогами маєте змогу ознайомитися у презентації. Бажаючих зареєструватися на згадану програму, просимо зголошуватися на електронні адреси контактних осіб: Шевчук Віра Романівна vira.shevchuk@lnu.edu.ua, Струк Наталія Семенівна nataliya.struk@lnu.edu.ua.