Про стажування доц. Попівняк Ю.М. у рамках програми Erasmus+

17.05.2021 | 19:08

У період з 10 по 14 травня 2021 року доцент кафедри обліку і аудиту економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Юлія Попівняк (Yuliya Popivnyak) проходила стажування в рамках програми Erasmus+ (Staff mobility for Teaching) у Білостоцькому університеті (м. Білосток, Республіка Польща).
У процесі стажування доцентом Юлією Попівняк було проведено цикл онлайн-лекцій англійською мовою для студентів першого й третього курсів бакалаврату та другого курсу магістратури факультету економіки і фінансів.
За час стажування зі студентами та колегами з приймаючого університету було обговорено особливості розвитку бухгалтерського обліку в світлі сучасних тенденцій: види і кращі практики використання звітності, напрями і виклики гармонізації обліку у міжнародному контексті, перспективи впровадження інформаційних технологій в обліку, а також проблеми бухгалтерської етики та особливості впливу культурних чинників на облікову практику різних країн.
Лекції проводилися у межах навчальних курсів «Фінансовий облік за МСБО», «Управлінський облік», «Застосування інформатики у фінансах та бухгалтерському обліку» і «Бухгалтерський облік».