Про стажування викладачів кафедри обліку і аудиту економічного факультету Головчак Г. В., Пелех У. В., Струк Н. С. та Хочі Н. В.

16.11.2020 | 20:01

З 28 вересня до 6 листопада 2020 року викладачі кафедри обліку і аудиту економічного факультету Головчак Г. В., Пелех У. В., Струк Н. С., Хоча Н. В. пройшли міжнародне наукове онлайн-стажування за темою “Академічна доброчесність” на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW, Варшава (Польща).
Аудиторні заняття на платформі “Zoom” та самостійна робота (180 год. (6 кредитів ECTS)) дали змогу дистанційно навчатися, взяти участь у круглому столі спільно з польськими колегами, отримати консультації від міжнародних експертів щодо академічної доброчесності, здійснити самостійне дослідження, виконати і захистити наукове есе на тему “Академічна доброчесність: виклики сучасності”.