Про участь д.е.н., доцента кафедри обліку і аудиту Н. С. Струк у Всеукраїнському круглому столі “Праксеологія аналізу, форензіку та аудиту в економічній безпеці бізнесу”

23.06.2021 | 22:40

22 червня 2021 д.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Н. С. Струк взяла участь у Всеукраїнському круглому столі “Праксеологія аналізу, форензіку та аудиту в економічній безпеці бізнесу”, організованому кафедрою фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету, Рахунковою палатою, Аудиторською палатою України, Професійною організацією аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД. Особлива подяка завідувачу кафедри фінансового аналізу та аудиту, д.е.н., професору К. О. Назаровій, спікеру Круглого столу, за вмілу побудову цікавої та змістовної дискусії.