Про участь представників кафедри обліку і аудиту в конференції «German Ukrainian Technology Transfer University Conference 2020»

14.12.2020 | 22:02

Кафедра обліку і аудиту 10-12 грудня 2020 року взяла участь у «German Ukrainian Technology Transfer University Conference 2020» за проектом DAAD DIES «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій», що реалізується у Львівському національному університеті імені Івана Франка за грантом Німецької служби академічних обмінів DAAD в межах програми співпраці ЗВО DIES в партнерстві з Вюрцбурзьким університетом імені Юліуса Максиміліана та Київським академічним університетом. Спікерами від кафедри обліку і аудиту були: доцент Віра Шевчук з презентацією: «Transfer of Knowledge in International Accounting Standards: Universities-Consultants-Professional Organizations» і аспірантка Оксана Улич з презентацією «Modern communication technologies during performing audit in Ukrainian».
Посилання на сайт конференції