Про зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Облік та оподаткування” з Андрієм Оріховським – менеджером з розвитку ІТ департаментів у Райффайзен Банк Аваль

16.03.2021 | 10:26

15 березня 2021 року, на запрошення викладачів кафедри Ганни Головчак та Ярослави Кріль, в межах навчального курсу “Облік та оподаткування за видами економічної діяльності”, на платформі ZOOM відбулась зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Облік та оподаткування” з Андрієм Оріховським – менеджером з розвитку ІТ департаментів у Райффайзен Банк Аваль. Презентація на тему “Компетенції майбутнього для фахівців-економістів” та пропозиції кар’єрного розвитку в Райффайзен банк Аваль викликали жваве обговорення серед учасників та засвідчили високий інтерес стейкхолдера до співпраці з учасниками освітнього процесу.