Про зустріч студентів, аспірантів, викладачів спеціальності “Облік і оподаткування” з Головою Представництва СІМА

10.02.2021 | 12:16

9 лютого 2021 року, на запрошення лектора Наталії Струк, під час заняття з навчальної дисципліни “Управлінський облік” на платформі “Microsoft Teams”, відбулася зустріч студентів, аспірантів, викладачів спеціальності “Облік і оподаткування” з Наталією Вовчук – Головою Представництва СІМА (Chartered Institute of Management Accountants) – Привілейованого Інституту Управлінських бухгалтерів, Великобританія. Щоразу п. Наталія демонструє цікаві й нові можливості професійного розвитку для випускників нашої спеціальності. Зокрема, у презентації й розповіді на тему “Роль міжнародних організацій у розвитку професії бухгалтера, аудитора” лаконічно й доволі інформативно підтверджено значну перспективність нашої співпраці. Асоціація CIMA з Американським інститутом сертифікованих бухгалтерів (AICPA) заснувала статус привілейованого міжнародного фахівця з управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant), що суттєво підвищує професійний імідж, свідчить про додаткові конкурентні переваги й можливості фахівців із управлінського обліку. Нагадаємо, що акредитація СІМА дає змогу випускникам спеціальності “Облік і оподаткування” економічного факультету здобувати міжнародну кваліфікацію за спрощеною процедурою та підтверджує гармонізацію освітніх програм із вимогами найкращих світових практик підготовки фахівців з обліку та оподаткування.