Про зустріч викладачів та студентів кафедри обліку і аудиту з представниками компанії EY

20.10.2021 | 17:44

Сьогодні, 20 жовтня 2021 р., у рамках співпраці кафедри обліку і аудиту ЛНУ ім. Івана Франка з компанією EY відбулася онлайн-зустріч представників компанії зі студентством, на якій були присутні викладачі кафедри та студенти третього й четвертого курсів спеціальності «Облік і оподаткування».
Серед іншого, колишні студенти поділилися власним досвідом успішного працевлаштування у компанії, можливостями професійного розвитку і кар’єрного зростання у EY.
Дякуємо лекторам за цікаву й інформативну зустріч!

EY – це глобальна багатопрофільна організація, одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надає професійні послуги (аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні). Є компанією «Великої четвірки».