Проєкт оновленої освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) за спеціальністю 051 «Економіка» – для громадського обговорення

30.04.2020 | 17:19

Група забезпечення освітньо-наукової програми (ОНП) за спеціальністю 051 “Економіка” розробила проєкт оновленої ОНП підготовки доктора філософії у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів, студентів, роботодавців та усіх інших зацікавлених осіб до громадського обговорення цього проєкту.

Для проведення обговорення економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка прийматиме письмові пропозиції до 15 червня 2020 року на електронну адресу гаранта ОНП проф. Стефанишин Ольги Василівни (olga.stefanyshyn@lnu.edu.ua) та на офіційну адресу факультету (edean@lnu.edu.ua).

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені не пізніше 25 червня 2020 року.

Контактна особа: Стефанишин Ольга Василівна, тел: +380971556352 e-mail: olga.stefanyshyn@lnu.edu.ua .

З проєктом освітньо-наукової програми за спеціальністю 051 Економіка можна ознайомитися нижче

ПРОЄКТ ОНП 051 “Економіка” (PhD) – 2020