Вітаємо з черговою перемогою студентів-фінансистів економічного факультету нашого університету: Роксолана Гудима – призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності”

24.04.2020 | 23:10

У Київському національному університеті технологій та дизайну 23 квітня 2020 р. було підведено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності”.

У конкурсі взяли участь понад 100 студентів-авторів майже 80 наукових робіт із провідних закладів вищої освіти України. Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Роксолана Гудима за результатами конкурсу виборола друге місце та нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник Роксолани – професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктор економічних наук Назар Демчишак.

Вітаємо Роксолану Гудиму та її наукового керівника з перемогою, бажаємо “тримати наукову форму”, а також чергових здобутків, творчого ентузіазму й натхнення у нових наукових пошуках.