Розпорядження декана №23 від 01.12.2021 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності

01.12.2021 | 23:12

До уваги студентів економічного факультету бюджетної форми навчання та керівників студентських організацій!

Просимо ознайомитись із розпорядженням декана №23 від 01.12.2021 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності.

Зверніть увагу на те, що відповідно до цього розпорядження студенти економічного факультету, які претендують на додатковий бал за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності, до 17 грудня 2021 р. дистанційно подають Стипендіальній комісії економічного факультету заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення, шляхом заповнення online-форми за адресою economics.faculty.lnu@gmail.com.

Примітка: копії статей у фахових виданнях та тез доповідей на конференціях повинні містити також титульну сторінку та зміст збірників.

Правила призначення академічних стипендій у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Бланк заяви