Розпорядження декана №35 від 30.11.2020 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності

01.12.2020 | 10:29

До уваги студентів економічного факультету бюджетної форми навчання та керівників студентських організацій!

Просимо ознайомитись із розпорядженням декана №35 від 30.11.2020 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності.

Зверніть увагу на те, що відповідно до цього розпорядження студенти економічного факультету, які претендують на додатковий бал за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності, до 18 грудня 2020 р. дистанційно подають Стипендіальній комісії економічного факультету заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення, шляхом заповнення online-форми за адресою https://forms.gle/HmCjfjTSdNwT8ymd7.

У разі виникнення технічних проблем із використанням online-форми фотокопії (скан-копії) підписаної заяви та інших документів можна надіслати на електронну пошту economics.faculty.lnu@gmail.com.

Примітка: копії статей у фахових виданнях та тез доповідей на конференціях повинні містити також титульну сторінку та зміст збірників.

Правила призначення академічних стипендій у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Бланк заяви