Сьогодні 20 травня 2022 року на економічному факультеті розпочала роботу XXIX Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

20.05.2022 | 23:15
Студенти та аспіранти кафедри “Економічної кібернетики” виступили на пленарному і секційному засіданні “Економічної кібернетики та математичних методів в економіці” з доповідями щодо актуальних проблем сучасної  економіки України: аналізу рівня безробіття, прогнозування курсу валют, проблем управління запасами, впливу війни на трафік веб-сайтів та інших питань розвитку та прогнозування економічних систем.
Дякуємо молодим вченим за цікаві дискусії та бажаємо нових наукових здобутків!!!