Спільнота Львівського університету вшанувала пам’ять Героя Небесної Сотні, студента економічного факультету Дмитра Чернявського

05.03.2022 | 19:37

5 березня 2022 року академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка вшанувала пам’ять Героя Небесної Сотні, Героя України, студента економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Дмитра Чернявського. Сьогодні Герой міг би відзначати своє 30-річчя.

Ректор, студенти, працівники та очільники громадських організацій Університету спільно з родиною Героя України поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на фасаді економічного факультету Львівського університету. Надалі за участі отця Ярослава Чухнія та капелана Університету отця Мар’яна Мисяковського відбувся чин панахиди.

Схиляємо голови у щирій молитві за душу Героя України. Пам’ятаймо його велику жертву в ім’я Сильної, Незалежної і Вільної Української Держави. Слава Україні! Героям слава!

За матеріалами Пресцентру ЛНУ імені Івана Франка

Детальніше про подію: https://lnu.edu.ua/spilnota-universytetu-vshanuvala-pam-iat-heroia-nebesnoi-sotni-dmytra-cherniavskoho/