Студентка економічного факультету Соломія Піх – призерка ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»

08.04.2019 | 17:28

28-29 березня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка». В Олімпіаді взяли участь студенти провідних закладів вищої освіти із різних куточків України.
Студенти економічного факультету уже традиційно беруть участь у цих інтелектуальних наукових змаганнях і цього року знову гідно представили Львівський університет та продемонстрували глибокі знання з міжнародної економіки. За результатами олімпіади авторитетне журі присудило ІІ місце та дипломом другого ступеня студентці четвертого курсу економічного факультету спеціальності «Міжнародна економіка» Соломії Піх.
Економічний факультет та кафедра аналітичної економії і міжнародної економіки пишаються інтелектуальними здобутками своїх вихованців.
Вітаємо Соломію Піх з перемогою та бажаємо їй подальших успіхів у навчанні і нових наукових здобутків!