Студенти та викладачі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка провели щорічну благодійну акцію «Подарунок від Святого Миколая»

19.12.2019 | 19:33

За традицією, яка триває вже багато років поспіль, студенти упродовж 17-18 грудня 2019 року за підтримки профспілкової організації викладачів та студентів економічного факультету відвідали три освітні установи Львівщини, в яких проживає та навчається понад 210 дітей, а саме: Краковецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ст. для дітей з особливими освітніми потребами, навчально-реабілітаційний центрI-II ст.у смт. Брюховичі та Львівський дитячий будинок №1 для дітей-сиріт.
Студенти підготували театральні вистави, подарували дітям солодощі та фрукти. Для потреб закладів на зібрані благочинні внески було закуплено канцелярські товари,шкільне приладдя, засоби гігієни, побутову хімію. Найціннішим подарунком для дітей стала тепла та затишна атмосфера, позитивні емоції та враження від свята, яке створили для них студенти у ролі Святого Миколая та інших персонажів.
Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім студентам, викладачам та співробітникам економічного факультету, які долучились до цієї традиційної благодійної акції!