У бою з російськими окупантами загинув студент економічного факультету Львівського університету Максим Кравець!

04.08.2022 | 10:42

Під час оборони Донеччини від російських агресорів загинув уродженець Буковини, студент економічного факультету спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Максим Кравець.

Йому не було ще й 19 років! Молодий, перспективний, повний сил і чудових ідей. З початком війни він разом з батьком пішов добровольцем захищати Батьківщину.

Максим проходив службу у одній із військових частин  Національної гвардії України. Загинув молодий патріот від удару ворожої ракети. Максим був добрим сином, найкращим братом, хорошим студентом та вірним другом.

Студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка висловлюють глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблого героя.

Вічна память і слава Герою!