Відбулося громадське обговорення оновленого варіанту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 051 “Економіка”

24.06.2020 | 14:35

З 30.04.2020 по 15.06.2020 відбулося громадське обговорення оновленого варіанту освітньо-наукової програми «Економіка» з підготовки у Львівському національному університеті імені Івана Франка докторів філософії (PhD) за спеціальністю 051 Економіка.

У громадському обговоренні взяли участь зовнішні стейголдери:
виконавчий директор Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців Яворський М.С.,
науково-педагогічні працівники, які забезпечують реалізацію програми: проф. Демчишак Н.Б, доц. Буняк В.Б., доц. Осідач О.П.
аспіранти: Саловський О., Тиха О.;
магістри, зацікавлені у навчанні на PhD-програмі з економіки: випускниця кафедри економічної теорії Рудковська Н.

Результати громадського обговорення розглянуто 23 червня 2020 на розширеному спільному засіданні робочої групи з розробки проєкту оновленої ОНП за спеціальністю 051 Економіка та групи забезпечення програми у Львівському національному університеті імені Івана Франка із залученими стейкголдерами.

З протоколом засідання можна ознайомитися нижче
Протокол №2 розширеного спільного засідання