Відійшов у вічність доцент кафедри інформаційних систем у менеджменті ШТАНЬКО Віктор Михайлович

06.08.2021 | 12:12

Колектив економічного факультету та кафедри інформаційних систем у менеджменті з глибоким сумом повідомляє, що 05 серпня 2021 року на 72-му році життя відійшов у вічність наш колега, економіст, кандидат економічних наук, доцент
ШТАНЬКО Віктор Михайлович.
Він був високоосвіченою, доброю, щирою та чуйною людиною. Ніколи не залишався осторонь чужої біди. Стриманий та інтелігентний, фахівець своє справи. Завжди вболівав за кафедру і докладав усіх зусиль для її розвитку. Щиро любив і цінував свою дружину, дітей, онуків.
У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу близьких і рідних покійного. Світлий спомин про Віктора Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто знав, любив і поважав його.

Вічна памʼять…