Відбулась відкрита лекція на тему: «Управління комунікацією під час тренінгу»

21.11.2020 | 22:39

У вівторок 17 листопада 2020 року на платформі Microsoft Teams дистанційно відбулась відкрита лекція доцента кафедри економічної теорії, к.е.н. Ільків Наталії Василівни з дисципліни «Теорія та практика бізнес-тренінгів» на тему: «Управління комунікацією під час тренінгу» для студентів IV курсу спеціальності 051 «Економіка» напряму підготовки «Бізнес-економіка».

На лекцію були запрошені члени Вченої ради економічного факультету, кафедри економічної теорії та усі охочі.

Учасники заходу обговорили основні умови і складові успіху управління комунікацією для тренера, а також ознайомилися з техніками управління комунікацією, їх складовими та можливостями використання під час тренінгів. Презентаційні матеріали були подані в легкій та яскравій формі, послідовно доповнюючи розповідь лектора.

Студенти та викладачі відмітили високий науковий рівень володіння матеріалом, актуальність та сучасність змісту лекції, систематичність та логічну послідовність подачі матеріалу.