Про науково-практичний он-лайн семінар на тему «Сучасні статистичні продукти в економічній аналітиці» у рамках співпраці кафедри статистики Львівського університету зі стейголдерами та реалізації ОП «Економічна аналітика та бізнес-статистика», «Економіка та правове регулюванні в бізнесі»

13 жовтня 2021р. у рамках співпраці кафедри статистики Львівського університету зі стейголдерами та реалізації ОП «Економічна аналітика та бізнес-статистика», «Економіка та правове регулюванні в бізнесі» відбувся науково-практичний он-лайн семінар на тему «Сучасні статистичні продукти в економічній аналітиці».

Спікери семінару – Ольга Перестюк (начальник відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи) та Оксана Голод (начальник відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю)  Головного управління статистики у Львівській області розповіли:

• Про національну модель і принципи діяльності органів державної статистики в Україні.
  • Що таке процесний підхід в організації статистичного виробництва?
  • Які електронні статистичні продукти та аналітику пропонує Головне управління статистики у Львівській області?
  • Які проблеми сучасної статистичної практики та шляхи їх вирішення?

Під час семінару студенти і викладачі кафедри статистики мали змогу ознайомитися з новими статистичними продуктами ГУС у Львівській області, зокрема інтерактивними публікаціями, аналітикою та інфографікою.