Career

Якщо ви маєте бажання знайти роботу або ж дізнатися про наявні вакансії, які відповідають вашим знанням та навикам, тоді ми раді запропонувати вам декілька корисних посилань, де ви зможете після простої та швидкої реєстрації отримати всю актуальну інформацію, а також залишити своє резюме, щоб підвищити свої шанси на отримання очікуваної роботи.


Поточні пропозиції у компаніях:


ПАТ «Галичфарм» оголошує конкурс на вакантну посаду Економіста з матеріально – технічного забезпечення.

Місце роботи: м. Львів

Посадові обов’язки: забезпечує своєчасну поставку матеріалів (хімічної та фармацевтичної продукції) на підприємство згідно планів виробництва від вітчизняних та іноземних компаній; проводить переговори з існуючими постачальниками, шукає альтернативних; готує тендерну документацію; контролює якості товарів, терміни постачання і заміни неякісної продукції, контролює виконання договірних умов.

Вимоги до кандидата: вища освіта (економіст, менеджер ЗЕД, провізор, фармацевт, хімік); знання в сфері організації матеріально-технічного забезпечення; розвинені аналітичні здібності, навички роботи з великими об’ємами інформації; відповідальність, організованість, відкритість, готовність до навчання; знання англійської мови на рівні Intermediate.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування; офіційну, конкурентну заробітну плату; оплачувану відпустку – 28 днів; можливість професійного та кар’єрного розвитку; медичне страхування.

Подати резюме

 


Стажування в Fixed Assets Valuation, Deal Advisory в KPMG Україна

На тебе чекає робота над проектами з оцінки основних засобів: збір та обробка великих масивів даних, формування аналітичних звітів. 

Графік роботи: неповний робочий день (від 20 годин на тиждень).

Вимоги до кандидатів: бажано 2-3 курс, економічна кібернетика, системний аналіз, прикладна математика, статистика та інші економічні/технічні спеціальності; поглиблені знання MS Access та Excel; English – Intermediate+; навички програмування С# будуть перевагою.

Компанія пропонує: гнучкий графік роботи, сучасний офіс у центрі міста, гідну винагороду, цікаві та амбітні проекти, безліч можливостей для навчання та розвитку.

Переходь за посиланням та реєструйся вже сьогодні:https://bit.ly/2L04cg7

Або просто надішли своє резюме за адресою: lpadun@kpmg.ua