Iryna Skomorovych

Biography

Доктор економічних наук, професор кафедри банківського і страхового бізнесу.

Біографія:

Народилася в місті Львові. Закінчила економічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси і кредит» (1996), аспірантуру (1999).

У 2001 році захистила кандидатську дисертацію («Управління інвестиційними процесами в умовах формування ринкової економіки»). У 2017 році захистила докторську дисертацію.

У 1999-2000 роках – асистент кафедри фінансів і кредиту.

З 2000 року – асистент, з 2001 року – доцент, а з 2018 року – професор кафедри банківського і страхового бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відзнаки та нагороди, сертифікати і т. д.: подяка ректора Львівського національного університету імені Івана Франка за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково-педагогічній діяльності, 2004 р.; грамота Головного управління освіти і науки Львівської обласної держадміністрації за сумлінну і наполегливу працю зі старшокласниками, високі здобутки учнів на міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах-захистах, пошук та підтримку нового покоління майбутніх науковців, 2006 р.; грамота Львівського національного університету імені Івана Франка за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково-педагогічній діяльності, 2012 р.

Schedule

Page with teachers schedule not found!