Lyudmyla Voytovych

Position: Associate Professor, Banking and Insurance Business Department

Biography

Кандидат економічних наук, доцент кафедри банківського і страхового бізнесу.

Біографія:

Народилася в місті Броди Львівської області. Закінчила економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка з дипломом магістра за спеціальністю “Банківська справа” (2005), аспірантуру за спеціальністю “Гроші, фінанси і кредит” (2009).

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію («Регулювання ринку банківських металів в Україні»).

З 2005 – асистент, з 2010 – доцент кафедри банківського і страхового бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відзнаки та нагороди: у 2006 році пройшла курс навчання по плануванню (розробці бізнес-планів інвестиційних проектів) та аналізу ефективності інвестицій з використанням комп’ютерної технології PROJECT EXPERT (Сертифікат № 715, виданий 03.02.2006 р. СП “Технології та інвестиційний консалтинг”); у 2012 році нагороджена грамотою від Львівського національного університету імені Івана Франка за третє місце навчального посібника “Ринок банківських металів” у конкурсі “Найкращий навчальний посібник природничого напряму 2011-2012 навчального року”.

Навчальні дисципліни, що викладаються: “Гроші і кредит”, “Ринок банківських металів”, “Стратегічне управління банком”, “Банківські операції”, “Грошово-банківські системи”.

Життєве кредо: “Все, що не робиться, робиться до кращого!”.

Schedule

Page with teachers schedule not found!