Ihor Shehynskyi

Position: Associate Professor, Analitical and International Economics Department

Biography

З 1988 року навчався у Львівському державному університеті імені Івана Франка за спеціальністю “економічне і соціальне планування”. Закінчив університет із відзнакою у 1993 році та отримав кваліфікацію “економіст”. У цьому ж році став аспірантом кафедри економічної теорії Львівського державного університету імені Івана Франка.

З 1994 року працював на посаді асистента кафедри економічної теорії ЛДУ імені Івана Франка. У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Макроекономічний аналіз природокористування в Україні» та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «економічна теорія».

З 1999 року – доцент кафедри економічної теорії ЛНУ імені Івана Франка. У 2001 році отримав вчене звання доцента цієї кафедри. З вересня 2003 року до липня 2012 року заступник декана економічного факультету з навчально-методичної роботи.

У жовтні 2004 року нагороджений грамотою Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка за особливі успіхи в роботі. Тоді ж став стипендіатом Голови Львівської обласної державної адміністрації для молодих учених.

З листопада 2006 року і до сьогодні – доцент кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки.

Schedule

Page with teachers schedule not found!