04.04.2023 року відбувся круглий стіл «Можливості розвідки на основі відкритих даних (OSINT) у розкритті воєнних злочинів проти культурної спадщини України»

06.04.2023 | 12:02

В час, коли воюємо також за культуру, історію і самоідентифікацію українців

Захід об’єднав представників Експертної групи з питань санкційної політики та розшуку активів при Науковому парку Львівського університету, Академії фінансового моніторингу, груп забезпечення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОНП «Фінанси і кредит», ОПП «Фіскальне адміністрування та митна справа», ОПП «Фінанси та інноваційно-інвестиційні технології» Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету внутрішніх справ, майбутніх правоохоронців, працівників Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, фахівців з питань фінансового моніторингу, дослідників у сфері цифровізації економіки та кібербезпеки.

В межах заходу було обговорено технології аналізу відкритих даних, можливості систематизації та оцифрування інформації про викрадені культурні цінності з території нашої держави.

Учасники дискутували про превентивні заходи щодо злочинів відмивання коштів та фінансування тероризму з використанням цінностей культурної спадщини України, напрями посилення кібербезпеки для післявоєнного відновлення економіки України та зміцнення національної безпеки в контексті цифровізації економіки.