Наші випускники

Ігор Васильович Васюник

Рік закінчення: 1992

Місце роботи: Верховна Рада України

Посада: Народний депутат 8 -го скликання, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Сергій Васильович Дідич

Рік закінчення: 1995

Місце роботи: приватний підприємець, громадська організація "Клуб мандрівників «Золоте руно»

Посада: засновник та голова

Випускова кафедра: Економіки підприємства

Коментарі: Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності
Медаль «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно)

Юрій Богданович Заставний

Рік закінчення: 1992

Місце роботи: Театр пива "Правда"

Посада: співзасновник

Випускова кафедра: Економіки підприємства

Коментарі: голова Спостережної Ради компанії «ТКС», член ради директо­рів компаній «Віойл» і «Холдинг емоцій !ФЕСТ», магістр еко­номічного факультету Кембриджа (Великобританія), магістр ділового адміністрування (МВА) Бізнес-Університету Неєнроде (Нідерланди) ;

Віктор Михайлович Пинзеник

Рік закінчення: 1979

Місце роботи: Верховна рада України

Посада: Народний депутат України 7-го скликання, Заступник голови фракції, член Комітету України з питань економічної політики

Випускова кафедра: Економіки підприємства

Коментарі: Доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України, народний депутат України першого, другого, третього, четвертого та шостого скли­кань, міністр економіки України, віце-прем’єр-міністр України з економіки (1992-1993 рр.), перший віце-прем’єр-міністр України (1994-1995 рр.), віце-прем’єр-міністр України (1995-1996 рр., 1996-1997 рр.), міністр фінансів України (2005-2006 рр., 2007-­2009 рр. )

19 серпня 2016 року нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Павло Михайлович Шеремета

Рік закінчення: 1993

Місце роботи: Майстерня Стратегій "proryv.in.ua"

Посада: Партнер-управитель

Випускова кафедра: Економіки підприємства

Коментарі: з 27 лютого по 2 вересня 2014 Павло Шеремета був призначений на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі

партнер регіонального Інституту Стратегії Блакитного Океану Східної Європи та Центральної Азії, партнер Інституту Стратегії Inspira. Президент і старший консультант Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії (2008-2011 рр.), віце-президент Асоціації розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (2006-2010 рр.), член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBs), перший декан Києво-Могилянської бізнес-школи (1999-2008 рр.)